05:00 Washington - Seattle
07:20 Chukyo University - Kyushu Sangyo University
07:30 Zeel Desai - Valeriya Strakhova
07:30 Katarzyna Piter - Jessica Ho
07:30 Snehal Mane - Junri Namigata
09:00 Senshu University - Doshisha University
09:00 Barbora Krejcikova - Yuliya Hatouka
09:00 Michaëlla Krajicek - Réka-Luca Jani
09:00 Pemra Özgen - Isabella Shinikova
09:00 Ray Ho - Filip Fichtel
09:00 Aqeel Khan - Shamael Chaudhry
09:00 Mudassar Murtaza - Yousaf Khalil
09:00 Muzammil Murtaza - Alexis Canter
09:00 Darko Jandric - Hayat Saqib
09:00 Amina Anshba - Julie Gervais
09:00 Chieh-Yu Hsu - Nika Kukharchuk
09:00 Mariam Bolkvadze - Pia Cuk
09:30 Utaka Kishigami - Aleksandra Stromova
09:30 Alise Cernecka - Anastasia Reimchen
09:30 Evgeniya Burdina - Bianca Behulova
09:30 Mihaela Djakovic - Ashley Chang
09:45 PSNRU Perm - PGAFKSiT Kazan
10:00 Arjun Mehrotra - Gerard Escandell Juan
10:00 Gibril Diarra - Gokberk Ergeneman
10:00 Gorazd Srbljak - Federico Lucini
10:00 Michael Gloeckler - Besir Durguti
10:30 Jose Rizal University Heavy Bombers - Haritaua Institute of Technology Cardinals
10:30 Tamara Zidansek - Olga Govortsova
10:30 Shuai Peng - Viktorija Golubic
10:30 Raluca Georgiana Serban - Shuyue Ma
10:30 Raza/Han - Johansson/Choudhary
10:30 Fatma Al-Nabhani - Katarzyna Kawa
10:40 Kwansei Gakuin University - Daito Bunka University
11:00 Teresia Londol - Doğa Türkmen (TÜR)
11:00 Yeong Won Jeong - Kiara Petrovicka
11:00 Anri Nagata - Mariaryeni Gutierrez
11:30 Robinson/Chang - Burdina/Ovcharenko
11:30 Accrington Stanley - Sandro Kopp
11:30 Chukang Wang - Buvaysar Gadamauri
11:30 Naoki Takeda - Daniil Strelchenko
11:30 Lana Brezanin - Julia Payola
11:30 Maria Masini - Taylor Dean
11:30 Sara Gambogi - Melisa Morales
11:50 Melbourne United - Brisbane Bullets
12:00 Carina Witthöft - Viktoriya Tomova
12:00 Katarina Zavatska - Monika Kilnarova
12:00 Mandy Minella - Valentini Grammatikopoulou
12:00 Abid/Malik - Bocchi/Canter
12:00 Ashiq/Rehman - Kim/Jandric
12:00 Vig/Eibl - Rompies/Cengiz
13:00 Daejeon Samsung Fire Bluefangs - Suwon KEPCO Vixtorm
13:00 FK Qarabağ II - Sabah II
13:00 Sabail II - Turan Tovuz PFC
13:00 Shuvalan - Keshla II
13:00 MKE Ankaragücü U21 - İstanbul Başakşehir U21
13:00 Kasımpaşa Spor Kulübü U21 - Kayserispor U21
13:00 MOIK Baku - Qaradağ FK
13:00 FC Ağsu - Kapaz PFK
13:00 Baloch F.C. - KRL
13:00 Jennifer Ruggeri - Kristina Novak
13:00 Regina Husak - Nikola Breckova
13:00 Svenja Ochsner - Elaine Genovese
13:30 Adana Demirspor U21 - Giresunspor U21
13:30 Neftchi Baku PFK II - Zaqatala
13:30 Shohada Babolsar - Kheybar Khorramabad
13:30 Naft Omidiyeh - Shahrdari Fuman
13:30 Besat Kermanshah - Esteghlal Ramshir
13:30 Mes Shahr-e Babak - PAS Hamedan F.C.
13:30 Naft Gachsaran F.C. - F.C. Shahrdari Bandar Abbas
13:30 Persepolis Genaveh - Arman Gohar
13:30 Bozicevic/Bulgaru - Aiche/Anuna
14:15 Ankita Raina - Tereza Mihalikova
14:30 Geiss/Stuart - Wang/Pang
14:30 Alice Viglianisi - Alessia Truden
14:30 Carola Cavelli - Giulia Tedesco
14:30 Martina Forcisi - Veronika Erjavec
14:45 Shimshon Tel Aviv - Hapoel Ihud Bnei Jat
15:00 Becej - TSC Backa Topola
15:00 Blackburn Rovers U23 - Swansea City U23
15:00 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II - Huracan II
15:00 Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Herzliya F.C.
15:00 Hapoel Nahalat Yehuda - Maccabi Petah Tikva F.C.
15:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Ludogorets II
15:00 Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat Gan
15:00 Excursionistas II - Dock Sud II
15:00 Canuelas II - Sportivo Italiano II
15:00 Duje Ajdukovic - Abhinav Sanjeev Shanmugam
15:00 Lorenzo Frigerio - Bernardo Saraiva
15:00 Mirko Cutuli - Sidane Pontjodikromo
15:00 Mikalai Haliak - Matic Spec
15:30 Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Yavne F.C.
15:45 Arab Contractors SC - Petrojet FC
16:00 Charlton Athletic U23 - Cardiff City U23
16:00 Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23
16:00 Crystal Palace U23 - Bristol City U23
16:00 Ipswich Town U23 - Queens Park Rangers U23
16:00 Kira United - Proline FC
16:00 Lipuli - Ruvu Shooting
16:00 KMC - Azam FC
16:00 Oczachowska/Husak - Di Giannantonio/Sakellaridi
16:00 Deen/Deen - Gai/Gambogi
16:30 Lucas Gerch - Guy Den Heijer
16:30 Peter Kobelt - Constantin Schmitz
16:30 Antoine Bellier - Valentin Guenther
16:30 Anatoliy Petrenko - Florian Lakat
17:00 Defence Force Addis Abeba - Welwalo Adigrat
17:00 Roda JC Kerkrade II - Feyenoord II
17:00 Mouloudia Club d'Oujda - Chabab Rif Al Hoceima
17:00 Partick Thistle II - Aberdeen II
17:30 Alec Adamson - Baker Newman
17:30 Alejandro Mendoza - Jorge Montero
17:30 Mauricio Echazu - Victor Manuel Blanco Pretto
18:00 Maccabi Herzliya F.C. - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
18:00 Maranatha - Gomido
18:00 Al-Masry Club - El Daklyeh FC
18:00 Samara - Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk
18:00 Haliak/Liaonenka - Zayed/Cutuli
18:00 Oliveira/Saraiva - Ajdukovic/Lazarov
18:00 Dzhanashiya/Muzaev - Al Mutawa/Zhurbin
18:00 Virgili/Zayid - Lescure/Orlov
18:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - FC Botoșani
18:30 PFC Botev Plovdiv - FC Vitosha Bistritsa
19:00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor
19:00 Adana Demirspor - Giresunspor
19:00 Hapoel Beit Shean Mesilot FC - Maccabi Nujeidat Ahmed
19:00 Bahçeşehir - Anadolu Efes S.K.
19:00 Bertran/Freund - Huertas Del Pino/Huertas Del Pino
19:00 Segarelli/Hardt - Bradley/Cressy
13:00 FK Qarabağ II - Sabah II
13:00 Sabail II - Turan Tovuz PFC
13:00 Shuvalan - Keshla II
13:00 MKE Ankaragücü U21 - İstanbul Başakşehir U21
13:00 Kasımpaşa Spor Kulübü U21 - Kayserispor U21
13:00 MOIK Baku - Qaradağ FK
13:00 FC Ağsu - Kapaz PFK
13:00 Baloch F.C. - KRL
13:30 Adana Demirspor U21 - Giresunspor U21
13:30 Neftchi Baku PFK II - Zaqatala
13:30 Shohada Babolsar - Kheybar Khorramabad
13:30 Naft Omidiyeh - Shahrdari Fuman
13:30 Besat Kermanshah - Esteghlal Ramshir
13:30 Mes Shahr-e Babak - PAS Hamedan F.C.
13:30 Naft Gachsaran F.C. - F.C. Shahrdari Bandar Abbas
13:30 Persepolis Genaveh - Arman Gohar
14:45 Shimshon Tel Aviv - Hapoel Ihud Bnei Jat
15:00 Becej - TSC Backa Topola
15:00 Blackburn Rovers U23 - Swansea City U23
15:00 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II - Huracan II
15:00 Maccabi Tzur Shalom FC - Hapoel Herzliya F.C.
15:00 Hapoel Nahalat Yehuda - Maccabi Petah Tikva F.C.
15:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - Ludogorets II
15:00 Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat Gan
15:00 Excursionistas II - Dock Sud II
15:00 Canuelas II - Sportivo Italiano II
15:30 Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Yavne F.C.
15:45 Arab Contractors SC - Petrojet FC
16:00 Charlton Athletic U23 - Cardiff City U23
16:00 Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23
16:00 Crystal Palace U23 - Bristol City U23
16:00 Ipswich Town U23 - Queens Park Rangers U23
16:00 Kira United - Proline FC
16:00 Lipuli - Ruvu Shooting
16:00 KMC - Azam FC
17:00 Defence Force Addis Abeba - Welwalo Adigrat
17:00 Roda JC Kerkrade II - Feyenoord II
17:00 Mouloudia Club d'Oujda - Chabab Rif Al Hoceima
17:00 Partick Thistle II - Aberdeen II
18:00 Maccabi Herzliya F.C. - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
18:00 Maranatha - Gomido
18:00 Al-Masry Club - El Daklyeh FC
18:30 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - FC Botoșani
18:30 PFC Botev Plovdiv - FC Vitosha Bistritsa
19:00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Balıkesirspor
19:00 Adana Demirspor - Giresunspor
19:00 Hapoel Beit Shean Mesilot FC - Maccabi Nujeidat Ahmed
07:30 Zeel Desai - Valeriya Strakhova
07:30 Katarzyna Piter - Jessica Ho
07:30 Snehal Mane - Junri Namigata
09:00 Barbora Krejcikova - Yuliya Hatouka
09:00 Michaëlla Krajicek - Réka-Luca Jani
09:00 Pemra Özgen - Isabella Shinikova
09:00 Ray Ho - Filip Fichtel
09:00 Aqeel Khan - Shamael Chaudhry
09:00 Mudassar Murtaza - Yousaf Khalil
09:00 Muzammil Murtaza - Alexis Canter
09:00 Darko Jandric - Hayat Saqib
09:00 Amina Anshba - Julie Gervais
09:00 Chieh-Yu Hsu - Nika Kukharchuk
09:00 Mariam Bolkvadze - Pia Cuk
09:30 Utaka Kishigami - Aleksandra Stromova
09:30 Alise Cernecka - Anastasia Reimchen
09:30 Evgeniya Burdina - Bianca Behulova
09:30 Mihaela Djakovic - Ashley Chang
10:00 Arjun Mehrotra - Gerard Escandell Juan
10:00 Gibril Diarra - Gokberk Ergeneman
10:00 Gorazd Srbljak - Federico Lucini
10:00 Michael Gloeckler - Besir Durguti
10:30 Tamara Zidansek - Olga Govortsova
10:30 Shuai Peng - Viktorija Golubic
10:30 Raluca Georgiana Serban - Shuyue Ma
10:30 Raza/Han - Johansson/Choudhary
10:30 Fatma Al-Nabhani - Katarzyna Kawa
11:00 Teresia Londol - Doğa Türkmen (TÜR)
11:00 Yeong Won Jeong - Kiara Petrovicka
11:00 Anri Nagata - Mariaryeni Gutierrez
11:30 Robinson/Chang - Burdina/Ovcharenko
11:30 Accrington Stanley - Sandro Kopp
11:30 Chukang Wang - Buvaysar Gadamauri
11:30 Naoki Takeda - Daniil Strelchenko
11:30 Lana Brezanin - Julia Payola
11:30 Maria Masini - Taylor Dean
11:30 Sara Gambogi - Melisa Morales
12:00 Carina Witthöft - Viktoriya Tomova
12:00 Katarina Zavatska - Monika Kilnarova
12:00 Mandy Minella - Valentini Grammatikopoulou
12:00 Abid/Malik - Bocchi/Canter
12:00 Ashiq/Rehman - Kim/Jandric
12:00 Vig/Eibl - Rompies/Cengiz
13:00 Jennifer Ruggeri - Kristina Novak
13:00 Regina Husak - Nikola Breckova
13:00 Svenja Ochsner - Elaine Genovese
13:30 Bozicevic/Bulgaru - Aiche/Anuna
14:15 Ankita Raina - Tereza Mihalikova
14:30 Geiss/Stuart - Wang/Pang
14:30 Alice Viglianisi - Alessia Truden
14:30 Carola Cavelli - Giulia Tedesco
14:30 Martina Forcisi - Veronika Erjavec
15:00 Duje Ajdukovic - Abhinav Sanjeev Shanmugam
15:00 Lorenzo Frigerio - Bernardo Saraiva
15:00 Mirko Cutuli - Sidane Pontjodikromo
15:00 Mikalai Haliak - Matic Spec
16:00 Oczachowska/Husak - Di Giannantonio/Sakellaridi
16:00 Deen/Deen - Gai/Gambogi
16:30 Lucas Gerch - Guy Den Heijer
16:30 Peter Kobelt - Constantin Schmitz
16:30 Antoine Bellier - Valentin Guenther
16:30 Anatoliy Petrenko - Florian Lakat
17:30 Alec Adamson - Baker Newman
17:30 Alejandro Mendoza - Jorge Montero
17:30 Mauricio Echazu - Victor Manuel Blanco Pretto
18:00 Haliak/Liaonenka - Zayed/Cutuli
18:00 Oliveira/Saraiva - Ajdukovic/Lazarov
18:00 Dzhanashiya/Muzaev - Al Mutawa/Zhurbin
18:00 Virgili/Zayid - Lescure/Orlov
19:00 Bertran/Freund - Huertas Del Pino/Huertas Del Pino
19:00 Segarelli/Hardt - Bradley/Cressy
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle