08:33 Nepal Polisi - Dostlar
08:00 Samara Bölgesi U16 - Perm Krai-2 U16
08:00 Karachi Port Trust F.C. - Afghan F.C.
07:15 Soles - Huracanes de Tampico
06:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks
09:00 Juntendo University - Voreas Hokkaido
09:00 Hangtuah Sumsel IM - Dell Aspac Jakarta
09:00 Senshu Üniversitesi - Hakuoh Üniversitesi
09:00 Cheong-Eui Kim - Sora Fukuda
09:00 Kai Wehnelt - Rio Noguchi
09:00 Evgeniya Rodina - Viktoria Kuzmova
09:30 Fakel Birobidzhan - Torpedo Vladivostok
10:00 PLDT - Air Force
10:00 Esil II U23 - Dinamo Taraz II U23
10:00 Parma Perm II - PBC Lokomotiv Kuban II
10:00 Oriol Roca Batalla - Tadeas Paroulek
10:00 Vlada Ekshibarova - Melis Sezer
10:00 Ronald Slobodchikov - Pavel Kotov
10:00 Maciej Rajski - Dragos Nicolae Madaras
10:00 İpek Soylu - Evgeniya Burdina
10:00 Mariana Drazic - Man Ying Maggie Ng
10:00 Victoria Kan - Lisa Zaar
10:05 Anhzelika Isaeva - Noa Liauw A Fong
10:30 Geelong Korea - Auckland Tuatara
10:30 Tayland (Üniver.) - Filipinler (Üniver.)
10:30 Letran Knights - University of Perpetual Help System Dalta Altas
10:30 Gimhae City U21 - Myanmar U21
10:30 Voracova/Zidansek - Lister/Jani
10:40 Tokai University Sapporo - Meiji University
11:00 Brisbane Bandits - Perth Heat
11:00 Postal Department FutbolClub - RWF
11:00 NSH GMC Jakarta - Satria Muda Pertamina Jakarta
11:00 Riccardo Bonadio - Vladyslav Manafov
11:00 Veselinovic/Gumulya - Savinykh/Fichman
11:00 Lamis Alhussein Abdel Aziz - Anastasiya Shoshyna
11:00 Sandra Samir - Oana Gavrila
11:00 Julyette Maria Josephine Steur - Gabriela Nicole Tatarus
11:00 Youssef Hossam - Luca Prevosto
11:15 Amur Khabarovsk - Zenit Khabarovsk
11:30 Sydney Blue Sox - Melbourne Aces
11:30 Kim/Jandric - Akbar/Chaudhry
11:30 Yan Bondarevskiy - Aziz Dougaz
11:30 Riccardo Maiga - Bogdan Bobrov
11:30 Dejan Katic - Gorazd Srbljak
11:30 Yeong Won Jeong - Monica Robinson
11:30 Caroline Romeo - Bojana Marinkovic
11:30 Chiara Scholl - Eliessa Vanlangendonck
11:40 Malaya Titans - Negeri Sembilan
11:50 Adelaide Bite - Canberra Cavalry
11:50 Brisbane Roar - Melbourne Victory
12:00 Binagar - Taşkent
12:00 MR Hassi Bounif - Arzew
12:00 Pavlodar II U23 - Burevestnik Almaty II U23
12:00 Maccabi Nujeidat Ahmed - Hapoel Bnei Musmus
12:00 Govortsova/Minella - Ivakhnenko/Fomina
12:00 Stefanie Voegele - Shuai Peng
12:00 Vedder/Melgers - Geurts/Rijkers
12:00 Malesevic/Sipek - Cadar/Radisic
12:00 Julia Payola - Sara Gambogi
12:20 Shimshon Bnei Taibe - Shimshon Tel Aviv
12:30 Stefano Battaglino - Samuel Brosset
12:30 Mathieu Perchicot - Omar Salman
12:30 Ana Lantigua De La Nuez - Yekaterina Dmitricnehko
12:45 Shikun Hamizrach - Beitar Givat Zeev
13:00 Suwon KEPCO Vixtorm - Asan Wooricard Hansae
13:00 Beitar Ironi Kiryat Gat - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
13:00 Maccabi Ahi Iksal F.C. - Hapoel Tirat HaCarmel
13:00 Sport Club Beer Sheva - FC Ironi Modiin
13:00 Hapoel Mahane Yehuda F.C. - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
13:00 Pakistan Army F.C. - Muslim FC
13:00 İstanbulspor U21 - Ümraniyespor U21
13:00 Göztepe U21 - Bursaspor U21
13:00 Bengaluru II - Ade
13:00 Pakistan Navy F.C. - WAPDA F.C.
13:00 Roei Heshbon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
13:00 Garuda Kukar Bandung - Bogor Siliwangi Bandung
13:00 Fubon Braves - Pauian Archiland
13:00 Tokyo Cinq Reves - Kagoshima Rebnise
13:00 Antoine Cornut-Chauvinc - Manuel Guinard
13:00 Marco Bortolotti - Julian Ocleppo
13:00 Claudia Giovine - Daria Lodikova
13:00 Malene Helgo - Emma Lene
13:05 Levanga Hokkaido - Akita Northern Happinets
13:15 Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C. - Ironi Tiberias F.C.
13:15 Hapoel Bikat Hayarden - Hapoel Azur
13:20 Perak Wilma - Pahang
13:30 Hapoel Jerusalem F.C. - Hapoel Kafr Kanna
13:30 Bashundhara Kings - Rahmatganj MFS
13:30 Persepolis U23 - Baadraan Tahran U23
13:30 Hapoel Lod - Bnei Eilat
13:30 Tzeirey Tamra - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
13:30 Anyang KGC - Wonju Dongbu Promy
13:30 Changwon LG Sakers - Incheon ET Land Elephants
13:30 Elaine Genovese - Jelena Simic
13:45 MS Kfar Qasim - AS Nordia Jerusalem
13:45 Beitar Kfar Saba F.C. - F.C. Ashdod
13:45 Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Asi Gilboa F.C.
13:50 Perth Wildcats - Sydney Kings
14:00 Burevestnik Almatı - Medina-Atletik
14:00 Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Bnei Pardes
14:00 Maccabi Petah Tikva F.C. - Hapoel Ironi Hod HaSharon
14:00 MS Dimona - Ms Ironi Kuseife
14:00 Maccabi Sha'arayim F.C. - Ironi Kiryat Gat
14:00 Maccabi Bnei Raina - Hapoel Bnei Arara Ara
14:00 AS Ariana - Association sportive de Djerba
14:00 Chebba - EGS Gafsa
14:00 CS Jebeniana - OC Kerkennah
14:00 Kangemi All Stars - Shabana
14:00 Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hapoel Kfar Shalem
14:00 Ironi Nesher - SC Haifa Robbie Shapiro
14:00 Hapoel Bnei Zalfa - Maccabi Tzur Shalom FC
14:00 MS Tira - Hapoel Kaukab
14:00 Maccabi Yavne F.C. - Shimshon Kafr Qasim
14:00 Hapoel Kiryat Ono - Beitar Petah Tikva
14:00 Maccabi Ironi Netivot FC - Maccabi Ironi Sderot
14:00 Magnolia Hotshots - Alaska Aces
14:00 Liauw A Fong/Hoedt - Boentgen/Ng
14:20 MS Tseirey Taybe - Ironi Beit Dagan
14:30 MS Bnei Jaffa Ortodoxim - Beitar Ramat Gan
14:30 Indian Arrows - Aizawl F.C.
14:30 Sanat Naft Abadan F.C. - Saipa F.C.
14:30 Tractor Sazi - Foolad Khuzestan FutbolClub
14:30 Stephens/Hermans - Korolev/Kotov
14:30 Viktorovitch/Zaar - Vishnevskaya/Zhuravleva
14:30 Orpana/Soylu - Mishina/Sukhotina
14:30 Boborykin/Fayziev - Madaras/Paroulek
14:35 Holon Yermiyahu - Maccabi Herzliya F.C.
14:35 North Control Beijing BG - Xinjiang Flying Tigers
14:35 Foshan Long Lions - Dongguan Leopards
14:35 Sichuan Blue Whales - Shanxi Zhongyu
14:35 TianJin Steel - Shougang Beijing Ducks
14:35 Bayi Rockets - Zhejiang Chouzhou Bank
15:00 MS Daburiya Osama - Hapoel Sandala Gilboa
15:00 Al-Jaish Damascus - Al-Shorta Damascus
15:00 Tishreen SC - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00 Al-Majd Damascus - Al Sahel Sporting Club
15:00 Al-Herafyeen - Hutteen SC
15:00 Al-Karamah SC - Nawair SC
15:00 Al-Talia - Al-Wathba SC
15:00 Coast Stima - Nairobi Stima
15:00 Modern Coast Rangers - Administration Police
15:00 Kisumu All Stars - Talanta
15:00 Bima Perkasa Jogja - Pacific Caesar Surabaya
15:00 Taiwan Beer - Kinmen Kaoliang Liquor
15:00 Bonadio/Fossati - Wenger/Martinez
15:00 Alexandar Lazarov - Tak Khunn Wang
15:00 Jaume Pla Malfeito - Goncalo Oliveira
15:05 Al Nassr FC - Al-Raed
15:15 Kota Ranger - MS PDB
15:15 Al-Taawon FC - Al Feiha
15:30 Pel/Smits - Van Terheijden/Timmermans
15:40 Al Taawon - Masfut
15:40 Emirates Cultural Sport Club II - Al Sharjah SC II
15:45 Al Arabi Umm Al Quwain - Hatta Club
15:45 Al Ittihad Kalba - Al Wasl FC
15:45 Fujairah SC - Shabab Al-Ahli Dubai
15:45 Persepolis F.C. - Pars Jonoubi Jam
16:00 Zenit Saint Petersburg - Fakel Novy Urengoy
16:00 1.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
16:00 SC Villa - Express F.C.
16:00 Coventry City U23 - Crystal Palace U23
16:00 Beitar Tel Aviv Ramla F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
16:00 Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
16:00 Hapoel Ironi Acre F.C. - Hapoel Afula F.C.
16:00 Hapoel Nazareth Illit FC - Hapoel Katamon Jerusalem F.C.
16:00 Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
16:00 Zantedeschi/Raggi - Kent/Romeo
16:05 Khaitan Sporting Club - Al-Nasr
16:15 Al Hala SC - Sitra Club
16:15 Al-Budaiya - Bahrain SK
16:15 Malkiya Club - East Riffa Club
16:15 Manama Club - Riffa S.C.
16:30 Gicumbi FC - Kirehe
16:30 Ruanda Police FC - Mukura Victory Sports F.C.
16:30 Nyamityobora - Ndejje University
16:30 Empoli F.C. U19 - A.C. Milan U19
17:00 Salam Zgharta - Tripoli SC
17:00 Al-Ansar - Shabab Al-Sahel
17:00 FC Goa - North East United FC
17:30 Oliveira/Saraiva - Virgili/Zayid
17:45 Al-Batin - Ittihad FC
18:00 Shabab Al-Ghazieh - FC Al Nejmeh
18:00 Os Belenenses U23 - Estoril U23
18:00 Oscar Jose Gutierrez - Nick Hardt
18:00 Arklon Huertas Del Pino - Alejandro Tabilo
18:15 Dubba Al Husun - Al Hamriah
18:30 PFC Slavia Sofia - FC Vereya Stara Zagora
18:30 Al jazira - Al-Nasr
19:00 Zenit Kazan - Kuzbass Kemerovo
19:00 İstanbulspor - Ümraniyespor
19:00 Ethnikos Assia - Apea Akrotiriou
19:00 Jwaneng Galaxy - Gaborone United FC
19:00 Al-Wahda SC Damascus - Jableh SC
19:00 Al Ahly Cairo - Jimma Kenema
19:00 BC Yambol - Academic Sofia
19:30 Al Kuwait SC - Al-Salmiya SC
19:30 Lapuan Korikobrat - Helsinki Seagulls
19:30 UU-Korihait Uusikaupunki - Nokia
20:00 Wisła Płock - Wisła Kraków
20:00 Banik Ostrava - Sigma Olomouc
20:00 NK Lokomotiva - HNK Gorica
20:00 Partizan Belgrade - FK Mačva Šabac
20:00 Othellos Athienou F.C. - Karmiotissa Polemidion
20:30 MSV Duisburg - Hamburger SV
20:30 Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
20:30 Göztepe S.K. - Bursaspor
08:33 Nepal Polisi - Dostlar
08:00 Karachi Port Trust F.C. - Afghan F.C.
10:30 Gimhae City U21 - Myanmar U21
11:00 Postal Department FutbolClub - RWF
11:50 Brisbane Roar - Melbourne Victory
12:00 Maccabi Nujeidat Ahmed - Hapoel Bnei Musmus
12:20 Shimshon Bnei Taibe - Shimshon Tel Aviv
12:45 Shikun Hamizrach - Beitar Givat Zeev
13:00 Beitar Ironi Kiryat Gat - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
13:00 Maccabi Ahi Iksal F.C. - Hapoel Tirat HaCarmel
13:00 Sport Club Beer Sheva - FC Ironi Modiin
13:00 Hapoel Mahane Yehuda F.C. - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
13:00 Pakistan Army F.C. - Muslim FC
13:00 İstanbulspor U21 - Ümraniyespor U21
13:00 Göztepe U21 - Bursaspor U21
13:00 Bengaluru II - Ade
13:00 Pakistan Navy F.C. - WAPDA F.C.
13:00 Roei Heshbon Tel Aviv - Hapoel Kfar Casem Shua
13:15 Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C. - Ironi Tiberias F.C.
13:15 Hapoel Bikat Hayarden - Hapoel Azur
13:30 Hapoel Jerusalem F.C. - Hapoel Kafr Kanna
13:30 Bashundhara Kings - Rahmatganj MFS
13:30 Persepolis U23 - Baadraan Tahran U23
13:30 Hapoel Lod - Bnei Eilat
13:30 Tzeirey Tamra - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
13:45 MS Kfar Qasim - AS Nordia Jerusalem
13:45 Beitar Kfar Saba F.C. - F.C. Ashdod
13:45 Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Asi Gilboa F.C.
14:00 Ihud Bnei Kfar Kara - Hapoel Bnei Pardes
14:00 Maccabi Petah Tikva F.C. - Hapoel Ironi Hod HaSharon
14:00 MS Dimona - Ms Ironi Kuseife
14:00 Maccabi Sha'arayim F.C. - Ironi Kiryat Gat
14:00 Maccabi Bnei Raina - Hapoel Bnei Arara Ara
14:00 AS Ariana - Association sportive de Djerba
14:00 Chebba - EGS Gafsa
14:00 CS Jebeniana - OC Kerkennah
14:00 Kangemi All Stars - Shabana
14:00 Maccabi Yafo Kabilyo FC - Hapoel Kfar Shalem
14:00 Ironi Nesher - SC Haifa Robbie Shapiro
14:00 Hapoel Bnei Zalfa - Maccabi Tzur Shalom FC
14:00 MS Tira - Hapoel Kaukab
14:00 Maccabi Yavne F.C. - Shimshon Kafr Qasim
14:00 Hapoel Kiryat Ono - Beitar Petah Tikva
14:00 Maccabi Ironi Netivot FC - Maccabi Ironi Sderot
14:20 MS Tseirey Taybe - Ironi Beit Dagan
14:30 MS Bnei Jaffa Ortodoxim - Beitar Ramat Gan
14:30 Indian Arrows - Aizawl F.C.
14:30 Sanat Naft Abadan F.C. - Saipa F.C.
14:30 Tractor Sazi - Foolad Khuzestan FutbolClub
14:35 Holon Yermiyahu - Maccabi Herzliya F.C.
15:00 MS Daburiya Osama - Hapoel Sandala Gilboa
15:00 Al-Jaish Damascus - Al-Shorta Damascus
15:00 Tishreen SC - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00 Al-Majd Damascus - Al Sahel Sporting Club
15:00 Al-Herafyeen - Hutteen SC
15:00 Al-Karamah SC - Nawair SC
15:00 Al-Talia - Al-Wathba SC
15:00 Coast Stima - Nairobi Stima
15:00 Modern Coast Rangers - Administration Police
15:00 Kisumu All Stars - Talanta
15:05 Al Nassr FC - Al-Raed
15:15 Kota Ranger - MS PDB
15:15 Al-Taawon FC - Al Feiha
15:40 Al Taawon - Masfut
15:40 Emirates Cultural Sport Club II - Al Sharjah SC II
15:45 Al Arabi Umm Al Quwain - Hatta Club
15:45 Al Ittihad Kalba - Al Wasl FC
15:45 Fujairah SC - Shabab Al-Ahli Dubai
15:45 Persepolis F.C. - Pars Jonoubi Jam
16:00 SC Villa - Express F.C.
16:00 Coventry City U23 - Crystal Palace U23
16:00 Beitar Tel Aviv Ramla F.C. - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C.
16:00 Hapoel Rishon LeZion F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
16:00 Hapoel Ironi Acre F.C. - Hapoel Afula F.C.
16:00 Hapoel Nazareth Illit FC - Hapoel Katamon Jerusalem F.C.
16:00 Hapoel Petah Tikva F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
16:05 Khaitan Sporting Club - Al-Nasr
16:15 Al Hala SC - Sitra Club
16:15 Al-Budaiya - Bahrain SK
16:15 Malkiya Club - East Riffa Club
16:15 Manama Club - Riffa S.C.
16:30 Gicumbi FC - Kirehe
16:30 Ruanda Police FC - Mukura Victory Sports F.C.
16:30 Nyamityobora - Ndejje University
16:30 Empoli F.C. U19 - A.C. Milan U19
17:00 Salam Zgharta - Tripoli SC
17:00 Al-Ansar - Shabab Al-Sahel
17:00 FC Goa - North East United FC
17:45 Al-Batin - Ittihad FC
18:00 Shabab Al-Ghazieh - FC Al Nejmeh
18:00 Os Belenenses U23 - Estoril U23
18:15 Dubba Al Husun - Al Hamriah
18:30 PFC Slavia Sofia - FC Vereya Stara Zagora
18:30 Al jazira - Al-Nasr
19:00 İstanbulspor - Ümraniyespor
19:00 Ethnikos Assia - Apea Akrotiriou
19:00 Jwaneng Galaxy - Gaborone United FC
19:00 Al-Wahda SC Damascus - Jableh SC
19:00 Al Ahly Cairo - Jimma Kenema
19:30 Al Kuwait SC - Al-Salmiya SC
20:00 Wisła Płock - Wisła Kraków
20:00 Banik Ostrava - Sigma Olomouc
20:00 NK Lokomotiva - HNK Gorica
20:00 Partizan Belgrade - FK Mačva Šabac
20:00 Othellos Athienou F.C. - Karmiotissa Polemidion
20:30 MSV Duisburg - Hamburger SV
20:30 Holstein Kiel - Arminia Вielefeld
20:30 Göztepe S.K. - Bursaspor
09:00 Cheong-Eui Kim - Sora Fukuda
09:00 Kai Wehnelt - Rio Noguchi
09:00 Evgeniya Rodina - Viktoria Kuzmova
10:00 Oriol Roca Batalla - Tadeas Paroulek
10:00 Vlada Ekshibarova - Melis Sezer
10:00 Ronald Slobodchikov - Pavel Kotov
10:00 Maciej Rajski - Dragos Nicolae Madaras
10:00 İpek Soylu - Evgeniya Burdina
10:00 Mariana Drazic - Man Ying Maggie Ng
10:00 Victoria Kan - Lisa Zaar
10:05 Anhzelika Isaeva - Noa Liauw A Fong
10:30 Voracova/Zidansek - Lister/Jani
11:00 Riccardo Bonadio - Vladyslav Manafov
11:00 Veselinovic/Gumulya - Savinykh/Fichman
11:00 Lamis Alhussein Abdel Aziz - Anastasiya Shoshyna
11:00 Sandra Samir - Oana Gavrila
11:00 Julyette Maria Josephine Steur - Gabriela Nicole Tatarus
11:00 Youssef Hossam - Luca Prevosto
11:30 Kim/Jandric - Akbar/Chaudhry
11:30 Yan Bondarevskiy - Aziz Dougaz
11:30 Riccardo Maiga - Bogdan Bobrov
11:30 Dejan Katic - Gorazd Srbljak
11:30 Yeong Won Jeong - Monica Robinson
11:30 Caroline Romeo - Bojana Marinkovic
11:30 Chiara Scholl - Eliessa Vanlangendonck
12:00 Govortsova/Minella - Ivakhnenko/Fomina
12:00 Stefanie Voegele - Shuai Peng
12:00 Vedder/Melgers - Geurts/Rijkers
12:00 Malesevic/Sipek - Cadar/Radisic
12:00 Julia Payola - Sara Gambogi
12:30 Stefano Battaglino - Samuel Brosset
12:30 Mathieu Perchicot - Omar Salman
12:30 Ana Lantigua De La Nuez - Yekaterina Dmitricnehko
13:00 Antoine Cornut-Chauvinc - Manuel Guinard
13:00 Marco Bortolotti - Julian Ocleppo
13:00 Claudia Giovine - Daria Lodikova
13:00 Malene Helgo - Emma Lene
13:30 Elaine Genovese - Jelena Simic
14:00 Liauw A Fong/Hoedt - Boentgen/Ng
14:30 Stephens/Hermans - Korolev/Kotov
14:30 Viktorovitch/Zaar - Vishnevskaya/Zhuravleva
14:30 Orpana/Soylu - Mishina/Sukhotina
14:30 Boborykin/Fayziev - Madaras/Paroulek
15:00 Bonadio/Fossati - Wenger/Martinez
15:00 Alexandar Lazarov - Tak Khunn Wang
15:00 Jaume Pla Malfeito - Goncalo Oliveira
15:30 Pel/Smits - Van Terheijden/Timmermans
16:00 Zantedeschi/Raggi - Kent/Romeo
17:30 Oliveira/Saraiva - Virgili/Zayid
18:00 Oscar Jose Gutierrez - Nick Hardt
18:00 Arklon Huertas Del Pino - Alejandro Tabilo
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle