06:15 Perak - ATM
06:00 Holy Names - Sacramento State Hornets
05:30 North Florida Ospreys - Minnesota Golden Gophers
05:00 Colorado Buffaloes - New Mexico Lobos
05:00 Denver Pioneers - Wyoming Cowboys
04:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns
06:30 International Pacific University - Toyo University
06:30 Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
07:00 Wallace/Sharma - Cabrera/Fourlis
07:00 Aiava/Bains - Bai/Hives
07:20 Sendai University - Nagoya Gakuin University
07:30 Momoyama Gakuin University - NIFS Kanoya
07:30 Juntendo University - Shikoku Gakuin University
07:30 Diāna Marcinkēviča - Jaqueline Adina Cristian
07:30 Julie Gervais - Katarzyna Kawa
07:30 Marina Melnikova - Berfu Cengiz
07:45 Dynamo Khabarovsk - Fakel Birobidzhan
08:00 Altay II U23 - Dinamo Taraz II U23
08:00 Cheong-Eui Kim - Ray Ho
08:00 Darko Jandric - Niklas Johansson
08:00 Lorenzo Bocchi - Yousaf Khalil
08:00 Aqeel Khan - Alexis Canter
08:30 Singapur (Üniver.) - Endonezya (Universiade)
09:00 Nihon University - Kyushu Kyoritsu University
09:00 Angelica Raggi - Sara Guglielminotti
09:00 Federica Prati - Eliessa Vanlangendonck
09:00 Jelena Stojanovic - Ekaterina Shalimova
09:00 Ekaterina Yashina - Junri Namigata
09:00 Silvia Njiric - Bojana Marinkovic
09:00 Mariam Bolkvadze - Valeriya Strakhova
09:30 Yantar Khabarovsk - Zenit Khabarovsk
09:30 Hamidreza Nadaf - Dmitry Myagkov
09:30 Kristina Mladenovic - Isabella Shinikova
10:00 Atırau II U23 - Burevestnik Almaty II U23
10:00 Buvaysar Gadamauri - Daniil Strelchenko
10:00 Oriol Roca Batalla - Alexander Weis
10:00 Gibril Diarra - Pavel Kotov
10:00 Alise Cernecka - Melis Sezer
10:00 BoYoung Jeong - Doğa Türkmen (TÜR)
10:00 İpek Soylu - Anri Nagata
10:00 Aisha Niyonkuru - Dan Ni Wang
10:00 Manuella Maria Lisa Nyonda - Katharina Hering
10:00 Ankita Raina - Stefanie Voegele
10:00 Viktoriya Tomova - Evgeniya Rodina
10:30 Sadio Doumbia - Riccardo Maiga
10:30 Matteo Martineau - Antoine Cornut-Chauvinc
10:30 Stephanie Kent - Alicia Smith
10:30 Caroline Romeo - Jovana Babic
10:30 Webley-Smith/Kawa - Leykina/Marcinkevica
10:30 Katarzyna Piter - Chieh-Yu Hsu
10:30 Jia-Jing Lu - Mahak Jain
10:40 Waseda University - Daito Bunka University
11:00 Young Challengers - Postal Department FutbolClub
11:00 Bogor - Persija Jakarta
11:00 Guang Xi Wei Zhuang - Fujian
11:00 Ashiq/Rehman - Kim/Jandric
11:00 Raza/Han - Johansson/Choudhary
11:00 Noguchi/Fukuda - Murtaza/Murtaza
11:00 Riccardo Bonadio - Moritz Pfaff
11:00 Izabela Gabriela Novac - Anna Makhorkina
11:00 Sandra Samir - Selma Stefania Cadar
11:00 Tamara Malesevic - Tanysha Dissanayake
11:00 Cemre Anil - Mihaela Djakovic
11:00 Giannicola Misasi - Jordan Correia Passos Do Carmo
11:00 Myagkov/Saidkarimov - Ng/Chen
11:00 Tamara Zidansek - Dalma Galfi
11:15 Izumrud Blagoveshchensk - Torpedo Vladivostok
11:30 Ivan Zaytsev - Michael Gloeckler
11:30 Kayra Kargin - Bart Stevens
11:30 Evgeniya Burdina - Dia Evtimova
11:30 Kristina Novak - Kirsten Andrea Weedon
11:30 Ho Ching Wu - Sariaka Veronika Rachelle Radiolofe
11:30 Elena Gemovic (SRB) - Merel Hoedt
11:30 Jelena Simic - Alice Viglianisi
11:30 Veronica Napolitano - Sara Gambogi
11:30 Ioana Gaspar-Ivan - Karola Patricia Bejenaru
11:30 Umut Akkoyun - Besir Durguti
11:30 Mingyang Liu - Elizaveta Koklina
11:30 Mandy Minella - Viktoria Kuzmova
11:30 Mona Barthel - Quirine Lemoine
11:35 Monica Robinson - Daria Mishina
11:35 Celestine Avomo Ella - Anhzelika Isaeva
12:00 Esil II U23 - Pavlodar II U23
12:00 South Melbourne - Altona Magic SC
12:00 Skander Ben Abdallah - Aziz Dougaz
12:00 Walter Trusendi - Manuel Guinard
12:00 Erik Crepaldi - Shayan Shooshtarian
12:00 Sara Lanca - Sophia Biolay
12:00 Anshba/Marfutina - Savinykh/Fichman
12:00 Kukharchuk/Lee - Rompies/Cengiz
12:00 Bobrov/Bondarevskiy - Bury/Zubkou
12:20 Tokai University Sapporo - Kyushu Sangyo University
12:30 Millat - Companeros SC
12:30 Abid/Malik - Bocchi/Canter
12:30 Andrea Borroni - Sherif Abohabaga
12:30 Adham Gaber - Alex Marti Pujolras
12:30 Anastasia Piangerelli - Viktoriia Dema
12:30 Merna Refaat - Ola Abou Zekry
12:30 Minami Akiyama - Anastasiya Shoshyna
12:30 Yekaterina Dmitricnehko - Amira Badawi
12:30 Yasmin Ezzat - Oana Gavrila
12:30 Angelina Zhuravleva - Utaka Kishigami
13:00 Ozone - Jawahar Union
13:00 FC Shakhtar Donetsk U19 - FC Lyon U19
13:00 Sui Northern Gas Pipeline Limited - Sui Southern Gas Company
13:00 Aomori Watts - Sendai 89ers
13:00 Bambitious Nara - Shimane Susanoo Magic
13:00 Fukushima Firebonds - Tsukuba Robots
13:00 Gunma Crane Thunders - Yamagata Wyverns
13:00 Takamatsu Five Arrows - Ehime Orange Vikings
13:00 Kanazawa Samuraiz - Nagoya Fighting Eagles
13:00 Kumamoto Volters - Hiroshima Dragonflies
13:00 Nishinomiya Storks - Earthfriends Tokyo Z
13:00 Tokyo Hachioji Trains - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:00 Anastasia Sukhotina - Yeong Won Jeong
13:00 Giulia Tedesco - Veronika Erjavec
13:00 Elaine Genovese - Nikola Breckova
13:00 Miriana Tona - Maria Masini
13:00 Noa Liauw A Fong - Amelia Stuart
13:00 Man Ying Maggie Ng - Sarah Pang
13:05 Akita Northern Happinets - Hitachi SunRockers
13:05 Link Tochigi Brex - Toyota Alvark Tokyo
13:05 Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Niigata Albirex BB
13:05 Osaka Evessa - Shiga Lakestars
13:05 Aisin Seahorses - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
13:05 Chiba Jets - Levanga Hokkaido
13:05 Toyama Grouses - Yokohama B-Corsairs
13:05 Rizing Fukuoka - Mitsubishi Diamond Dolphins
13:30 Hoi King II - Dreams II
13:30 Lee Man II - Southern District RSA II
13:30 Abahani Limited Chittagong - Sheikh Russel KC
13:30 Anyang KGC - KCC Egis
13:30 Seoul SK Knights - Wonju Dongbu Promy
13:30 Hirschmueller/Erler - Alkotop/Radovanovic
13:30 Andrzejczuk/Vidal Azorin - Bodmer/Sude
13:30 Bouzgarrou/Chehoudi - Ghioroaie/Lodikova
13:30 Will/Feder - Prati/Jastrzebska
13:30 Zantedeschi/Raggi - Giovine/Njiric
13:30 Dinu/Mitu - Serban/Shinikova
13:30 Tatjana Maria - Katarina Zavatska
13:30 Shuai Peng - Sorana Cirstea
14:00 Arhavi Belediyesi - Kula Belediyesi
14:00 FC Viktoria Plzeň U19 - A.S. Roma U19
14:00 Alaska Aces - Magnolia Hotshots
14:00 Vlad Andrei Dancu - Gregorio Cordonnier
14:00 Omar Elkadi - Davide Albertoni
14:00 Yacoub Makzoume - Luca Prevosto
14:00 Ali Dawani - Stefano Battaglino
14:00 Bonadio/Fossati - Zaghloul/Hesham
14:00 Lana Sipek - Alisa Rastegaeva
14:00 Maria Patrascu - Nina Ugrelidze
14:00 Issam Haitham Taweel - Samuel Brosset
14:00 Pavel/Palosi - Gueydan/Tepmahc
14:05 Ryukyu Golden Kings Okinawa - Kyoto Hannaryz
14:30 Henan - Bayi
14:30 Jiangsu - Shanghai
14:30 Shandong - Sichuan
14:30 Guangdong Taishan - Fujian
14:30 Hebei - Liaoning
14:30 Hubei - Tianjin
14:30 Zob Ahan Isfahan F.C. - Naft Masjed Soleyman F.C.
14:30 Grimm/Sezer - Vasilescu/William
14:30 Orpana/Soylu - Behulova/Türkmen
14:30 Niyonkuru/Nyonda - Avomo Ella/Gemovic
14:30 Turker/Ergeneman - Korolev/Kotov
14:30 Boentgen/Ng - Wang/Pang
14:30 Lou Adler - Laia Conde Monfort
14:30 Julia Oczachowska - Julia Payola
14:30 Gai/Gambogi - Morales/Weedon
14:30 Batalla/Fatic - Manole/Tomescu
14:30 Katic/Pjeranovic - Altuna/Rajski
14:35 Shougang Beijing Ducks - Xinjiang Flying Tigers
14:35 TianJin Steel - North Control Beijing BG
14:35 Shanxi Zhongyu - Bayi Rockets
15:00 Deportivo Laferrere II - Club El Porvenir II
15:00 Sportivo Barracas II - Ferrocarril Midland II
15:00 Valencia U19 - Manchester United U19
15:00 CLS Knights Surabaya - Mono Vampire
15:00 Bozicevic/Bulgaru - Voracova/Zidansek
15:00 Amanmuradova/Panova - Vrljic/Ozgen
15:00 Govortsova/Minella - Wacanno/Lemoine
15:00 Mick Lescure - Goncalo Oliveira
15:00 Michail Pervolarakis - Florian Lakat
15:15 Al Mujaz Al Club Tumar - Jeddah Club
15:30 Woofoo Tai Po II - Eastern Sports Club II
15:30 Yuen Long II - Kitchee SC II
15:30 Maccabi Tzeirei Shfaram - Alhandra Nazareth
15:35 Abha - Al Najoom
15:35 Al Ain FC - Al Qaisoma
15:35 Al-Ansar - Hajer Club
16:00 Police FC - Bright Stars FC
16:00 Gor Mahia F.C. - Zoo Kericho
16:00 Young Boys U19 - Juventus F.C. U19
16:00 CS Hammam-Lif - Stade Gabésien
16:00 Étoile sportive de Métlaoui - CA Bizertin
16:00 US Monastir - Tataouine
16:00 TEMP-SUMZ - Kondrashina-Belova
16:00 Monfort/Payola - Anane/Popescu
16:00 Tona/Simic - Di Giannantonio/Sakellaridi
16:00 Novak/Erjavec - Genovese/Napolitano
16:30 A.C. Savoia 1908 - Nardo FK
16:30 Aglianese - ASD Seravezza Calcio
16:30 AP Turris Calcio - Palmese 1912
16:30 Arconatese - Ligorna
16:30 ASD Adrense 1909 - Modena F.C.
16:30 Castrovillari - Igea Virtus
16:30 ASD Savignanese - Matelica
16:30 ASD Sporting Trestina - F.C. Ponsacco 1920 S.S.D.
16:30 Axys Zola - Cavenago Fanfulla
16:30 A.S. Bari - Troina
16:30 AC Bastia Calcio 1924 - Montevarchi
16:30 Bustese - A.C. Bra
16:30 ASD Campodarsego - ASD Cartigliano
16:30 A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Reggiana 1919
16:30 Cittanovese - A.S.G. Nocerina
16:30 ASD Clodiense - A.C. Este
16:30 Polisportiva Lentigione Calcio - A.C. Pavia
16:30 Mantova F.C. - Caravaggio
16:30 S.S.D. Massese - Ghivizzano
16:30 A.C.R. Messina - AS Roccella
16:30 A.C. Prato - ASD Cannara
16:30 S.S.D. Pro Sesto - Rezzato
16:30 Savona F.B.C. - USD Fezzanese
16:30 ACV Scandicci ASD - U.S. Gavorrano
16:30 U.S.D. Sestri Levante 1919 - Calcio Lecco 1912
16:30 Taranto F.C. - AZ Picerno ASD
16:30 Vastese - G.S.D. Castelfidardo Calcio
16:30 Vigor Carpaneto - U.S. Fiorenzuola 1922
16:30 A.S.D. Pineto Calcio - Olympia Agnonese
16:30 S.S. Juve Stabia - Sicula Leonzio
16:30 Siracusa - F.C. Casertana
16:30 A.S.D.C. Gozzano - Carrarese Calcio
16:30 ACD Virtus Entella - Aurora Pro Patria 1919
16:30 Monterosi - F.C. Aprilia
16:30 SSD Albalonga Calcio - US Ladispoli
16:30 Anzio Calcio 1924 - U.S. Latina Calcio
16:30 Castiadas - Cassino
16:30 USD Olginatese - SC Caronnese ASD
16:30 Stresa Sportiva - Borgosesia Calcio
16:30 SP Tamai - Trento
16:30 U.S. Ciserano - Scanzorosciate
16:30 A.S.D. Flaminia Civita Castellana - A.S. Ostia Mare Lido Calcio
16:30 Santarcangelo Calcio - Forlì F.C.
16:30 A.S.D. Mezzolara - USD Classe
16:30 A.S.D. Calcio Pomigliano Calcio - Sorrento
16:30 Borgaro - AS Casale Calcio
16:30 Marines FC - Amagaju FC
16:30 Muhanga - Sunrise FC Rwamagana
16:30 A.S.D. Union ArzignanoChiampo - A.C. Delta Porto Tolle
16:30 Lorenzo Frigerio - Tak Khunn Wang
16:30 Peter Kobelt - Aslan Karatsev
16:30 Richard Muzaev - Antoine Bellier
17:00 A.S. Avellino 1912 - A.S.D. Lupa Roma
17:00 Hyeres - Marseille Endoume
17:00 Real Madrid C.F. U19 - PFC CSKA Moskova U19
17:00 Jamshedpur - Delhi Dynamos FC
17:00 Uralmash - Zenit-Farm
17:00 Khimki-Podmoscowie - BC Novosibirsk
17:00 Alejandro Mendoza - Nick Hardt
17:00 Arklon Huertas Del Pino - Alexis Gautier
17:00 Baker Newman - Jose Pereira
17:00 Mauricio Echazu - Conner Huertas Del Pino
17:30 İstanbul BB SK - Afyon Belediye Yüntaş
17:30 Belediye Plevne - Halkbank Ankara
17:30 Citta di Fasano - Team Altamura
17:30 Al-Sailiya U23 - Umm Salal U23
17:30 Al Adalah - Najran SC
18:00 Arkas Spor Izmir - Maliye Milli Piyango Ankara
18:00 Fenerbahçe - Galatasaray
18:00 Ziraat Bankası Ankara - Inegöl Belediyesi
18:00 Fidelis Andria - FC Sarnese
18:00 Smouha Sporting Club - Al-Ittihad Al-Sakndary
18:00 Manchester City U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
18:00 AFC Ajax U19 - FC Bayern Munich U19
18:00 S.L. Benfica U19 - AEK Athens F.C. 19
18:00 BC Avtodor - Kataja Basket Club
18:00 Oliveira/Saraiva - Zayed/Cutuli
18:00 Pervolarakis/Spec - Angele/Lakat
18:15 Al-Shahaniya U23 - Al-Khor U23
18:20 Ohud Medina - Al-Hilal FC
06:15 Perak - ATM
06:00 Holy Names - Sacramento State Hornets
05:30 North Florida Ospreys - Minnesota Golden Gophers
05:00 Colorado Buffaloes - New Mexico Lobos
05:00 Denver Pioneers - Wyoming Cowboys
04:30 San Antonio Spurs - Phoenix Suns
06:30 Los Angeles Clippers - Toronto Raptors
07:20 Sendai University - Nagoya Gakuin University
09:00 Nihon University - Kyushu Kyoritsu University
10:40 Waseda University - Daito Bunka University
11:00 Guang Xi Wei Zhuang - Fujian
12:20 Tokai University Sapporo - Kyushu Sangyo University
13:00 Aomori Watts - Sendai 89ers
13:00 Bambitious Nara - Shimane Susanoo Magic
13:00 Fukushima Firebonds - Tsukuba Robots
13:00 Gunma Crane Thunders - Yamagata Wyverns
13:00 Takamatsu Five Arrows - Ehime Orange Vikings
13:00 Kanazawa Samuraiz - Nagoya Fighting Eagles
13:00 Kumamoto Volters - Hiroshima Dragonflies
13:00 Nishinomiya Storks - Earthfriends Tokyo Z
13:00 Tokyo Hachioji Trains - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:05 Akita Northern Happinets - Hitachi SunRockers
13:05 Link Tochigi Brex - Toyota Alvark Tokyo
13:05 Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Niigata Albirex BB
13:05 Osaka Evessa - Shiga Lakestars
13:05 Aisin Seahorses - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
13:05 Chiba Jets - Levanga Hokkaido
13:05 Toyama Grouses - Yokohama B-Corsairs
13:05 Rizing Fukuoka - Mitsubishi Diamond Dolphins
13:30 Anyang KGC - KCC Egis
13:30 Seoul SK Knights - Wonju Dongbu Promy
14:00 Alaska Aces - Magnolia Hotshots
14:05 Ryukyu Golden Kings Okinawa - Kyoto Hannaryz
14:35 Shougang Beijing Ducks - Xinjiang Flying Tigers
14:35 TianJin Steel - North Control Beijing BG
14:35 Shanxi Zhongyu - Bayi Rockets
15:00 CLS Knights Surabaya - Mono Vampire
16:00 TEMP-SUMZ - Kondrashina-Belova
17:00 Uralmash - Zenit-Farm
17:00 Khimki-Podmoscowie - BC Novosibirsk
18:00 BC Avtodor - Kataja Basket Club
06:30 International Pacific University - Toyo University
07:30 Momoyama Gakuin University - NIFS Kanoya
07:30 Juntendo University - Shikoku Gakuin University
11:00 Young Challengers - Postal Department FutbolClub
11:00 Bogor - Persija Jakarta
12:00 South Melbourne - Altona Magic SC
12:30 Millat - Companeros SC
13:00 Ozone - Jawahar Union
13:00 FC Shakhtar Donetsk U19 - FC Lyon U19
13:00 Sui Northern Gas Pipeline Limited - Sui Southern Gas Company
13:30 Hoi King II - Dreams II
13:30 Lee Man II - Southern District RSA II
13:30 Abahani Limited Chittagong - Sheikh Russel KC
14:00 FC Viktoria Plzeň U19 - A.S. Roma U19
14:30 Zob Ahan Isfahan F.C. - Naft Masjed Soleyman F.C.
15:00 Deportivo Laferrere II - Club El Porvenir II
15:00 Sportivo Barracas II - Ferrocarril Midland II
15:00 Valencia U19 - Manchester United U19
15:15 Al Mujaz Al Club Tumar - Jeddah Club
15:30 Woofoo Tai Po II - Eastern Sports Club II
15:30 Yuen Long II - Kitchee SC II
15:30 Maccabi Tzeirei Shfaram - Alhandra Nazareth
15:35 Abha - Al Najoom
15:35 Al Ain FC - Al Qaisoma
15:35 Al-Ansar - Hajer Club
16:00 Police FC - Bright Stars FC
16:00 Gor Mahia F.C. - Zoo Kericho
16:00 Young Boys U19 - Juventus F.C. U19
16:00 CS Hammam-Lif - Stade Gabésien
16:00 Étoile sportive de Métlaoui - CA Bizertin
16:00 US Monastir - Tataouine
16:30 A.C. Savoia 1908 - Nardo FK
16:30 Aglianese - ASD Seravezza Calcio
16:30 AP Turris Calcio - Palmese 1912
16:30 Arconatese - Ligorna
16:30 ASD Adrense 1909 - Modena F.C.
16:30 Castrovillari - Igea Virtus
16:30 ASD Savignanese - Matelica
16:30 ASD Sporting Trestina - F.C. Ponsacco 1920 S.S.D.
16:30 Axys Zola - Cavenago Fanfulla
16:30 A.S. Bari - Troina
16:30 AC Bastia Calcio 1924 - Montevarchi
16:30 Bustese - A.C. Bra
16:30 ASD Campodarsego - ASD Cartigliano
16:30 A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Reggiana 1919
16:30 Cittanovese - A.S.G. Nocerina
16:30 ASD Clodiense - A.C. Este
16:30 Polisportiva Lentigione Calcio - A.C. Pavia
16:30 Mantova F.C. - Caravaggio
16:30 S.S.D. Massese - Ghivizzano
16:30 A.C.R. Messina - AS Roccella
16:30 A.C. Prato - ASD Cannara
16:30 S.S.D. Pro Sesto - Rezzato
16:30 Savona F.B.C. - USD Fezzanese
16:30 ACV Scandicci ASD - U.S. Gavorrano
16:30 U.S.D. Sestri Levante 1919 - Calcio Lecco 1912
16:30 Taranto F.C. - AZ Picerno ASD
16:30 Vastese - G.S.D. Castelfidardo Calcio
16:30 Vigor Carpaneto - U.S. Fiorenzuola 1922
16:30 A.S.D. Pineto Calcio - Olympia Agnonese
16:30 S.S. Juve Stabia - Sicula Leonzio
16:30 Siracusa - F.C. Casertana
16:30 A.S.D.C. Gozzano - Carrarese Calcio
16:30 ACD Virtus Entella - Aurora Pro Patria 1919
16:30 Monterosi - F.C. Aprilia
16:30 SSD Albalonga Calcio - US Ladispoli
16:30 Anzio Calcio 1924 - U.S. Latina Calcio
16:30 Castiadas - Cassino
16:30 USD Olginatese - SC Caronnese ASD
16:30 Stresa Sportiva - Borgosesia Calcio
16:30 SP Tamai - Trento
16:30 U.S. Ciserano - Scanzorosciate
16:30 A.S.D. Flaminia Civita Castellana - A.S. Ostia Mare Lido Calcio
16:30 Santarcangelo Calcio - Forlì F.C.
16:30 A.S.D. Mezzolara - USD Classe
16:30 A.S.D. Calcio Pomigliano Calcio - Sorrento
16:30 Borgaro - AS Casale Calcio
16:30 Marines FC - Amagaju FC
16:30 Muhanga - Sunrise FC Rwamagana
16:30 A.S.D. Union ArzignanoChiampo - A.C. Delta Porto Tolle
17:00 A.S. Avellino 1912 - A.S.D. Lupa Roma
17:00 Hyeres - Marseille Endoume
17:00 Real Madrid C.F. U19 - PFC CSKA Moskova U19
17:00 Jamshedpur - Delhi Dynamos FC
17:30 Citta di Fasano - Team Altamura
17:30 Al-Sailiya U23 - Umm Salal U23
17:30 Al Adalah - Najran SC
18:00 Fidelis Andria - FC Sarnese
18:00 Smouha Sporting Club - Al-Ittihad Al-Sakndary
18:00 Manchester City U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
18:00 AFC Ajax U19 - FC Bayern Munich U19
18:00 S.L. Benfica U19 - AEK Athens F.C. 19
18:15 Al-Shahaniya U23 - Al-Khor U23
18:20 Ohud Medina - Al-Hilal FC
07:00 Wallace/Sharma - Cabrera/Fourlis
07:00 Aiava/Bains - Bai/Hives
07:30 Diāna Marcinkēviča - Jaqueline Adina Cristian
07:30 Julie Gervais - Katarzyna Kawa
07:30 Marina Melnikova - Berfu Cengiz
08:00 Cheong-Eui Kim - Ray Ho
08:00 Darko Jandric - Niklas Johansson
08:00 Lorenzo Bocchi - Yousaf Khalil
08:00 Aqeel Khan - Alexis Canter
09:00 Angelica Raggi - Sara Guglielminotti
09:00 Federica Prati - Eliessa Vanlangendonck
09:00 Jelena Stojanovic - Ekaterina Shalimova
09:00 Ekaterina Yashina - Junri Namigata
09:00 Silvia Njiric - Bojana Marinkovic
09:00 Mariam Bolkvadze - Valeriya Strakhova
09:30 Hamidreza Nadaf - Dmitry Myagkov
09:30 Kristina Mladenovic - Isabella Shinikova
10:00 Buvaysar Gadamauri - Daniil Strelchenko
10:00 Oriol Roca Batalla - Alexander Weis
10:00 Gibril Diarra - Pavel Kotov
10:00 Alise Cernecka - Melis Sezer
10:00 BoYoung Jeong - Doğa Türkmen (TÜR)
10:00 İpek Soylu - Anri Nagata
10:00 Aisha Niyonkuru - Dan Ni Wang
10:00 Manuella Maria Lisa Nyonda - Katharina Hering
10:00 Ankita Raina - Stefanie Voegele
10:00 Viktoriya Tomova - Evgeniya Rodina
10:30 Sadio Doumbia - Riccardo Maiga
10:30 Matteo Martineau - Antoine Cornut-Chauvinc
10:30 Stephanie Kent - Alicia Smith
10:30 Caroline Romeo - Jovana Babic
10:30 Webley-Smith/Kawa - Leykina/Marcinkevica
10:30 Katarzyna Piter - Chieh-Yu Hsu
10:30 Jia-Jing Lu - Mahak Jain
11:00 Ashiq/Rehman - Kim/Jandric
11:00 Raza/Han - Johansson/Choudhary
11:00 Noguchi/Fukuda - Murtaza/Murtaza
11:00 Riccardo Bonadio - Moritz Pfaff
11:00 Izabela Gabriela Novac - Anna Makhorkina
11:00 Sandra Samir - Selma Stefania Cadar
11:00 Tamara Malesevic - Tanysha Dissanayake
11:00 Cemre Anil - Mihaela Djakovic
11:00 Giannicola Misasi - Jordan Correia Passos Do Carmo
11:00 Myagkov/Saidkarimov - Ng/Chen
11:00 Tamara Zidansek - Dalma Galfi
11:30 Ivan Zaytsev - Michael Gloeckler
11:30 Kayra Kargin - Bart Stevens
11:30 Evgeniya Burdina - Dia Evtimova
11:30 Kristina Novak - Kirsten Andrea Weedon
11:30 Ho Ching Wu - Sariaka Veronika Rachelle Radiolofe
11:30 Elena Gemovic (SRB) - Merel Hoedt
11:30 Jelena Simic - Alice Viglianisi
11:30 Veronica Napolitano - Sara Gambogi
11:30 Ioana Gaspar-Ivan - Karola Patricia Bejenaru
11:30 Umut Akkoyun - Besir Durguti
11:30 Mingyang Liu - Elizaveta Koklina
11:30 Mandy Minella - Viktoria Kuzmova
11:30 Mona Barthel - Quirine Lemoine
11:35 Monica Robinson - Daria Mishina
11:35 Celestine Avomo Ella - Anhzelika Isaeva
12:00 Skander Ben Abdallah - Aziz Dougaz
12:00 Walter Trusendi - Manuel Guinard
12:00 Erik Crepaldi - Shayan Shooshtarian
12:00 Sara Lanca - Sophia Biolay
12:00 Anshba/Marfutina - Savinykh/Fichman
12:00 Kukharchuk/Lee - Rompies/Cengiz
12:00 Bobrov/Bondarevskiy - Bury/Zubkou
12:30 Abid/Malik - Bocchi/Canter
12:30 Andrea Borroni - Sherif Abohabaga
12:30 Adham Gaber - Alex Marti Pujolras
12:30 Anastasia Piangerelli - Viktoriia Dema
12:30 Merna Refaat - Ola Abou Zekry
12:30 Minami Akiyama - Anastasiya Shoshyna
12:30 Yekaterina Dmitricnehko - Amira Badawi
12:30 Yasmin Ezzat - Oana Gavrila
12:30 Angelina Zhuravleva - Utaka Kishigami
13:00 Anastasia Sukhotina - Yeong Won Jeong
13:00 Giulia Tedesco - Veronika Erjavec
13:00 Elaine Genovese - Nikola Breckova
13:00 Miriana Tona - Maria Masini
13:00 Noa Liauw A Fong - Amelia Stuart
13:00 Man Ying Maggie Ng - Sarah Pang
13:30 Hirschmueller/Erler - Alkotop/Radovanovic
13:30 Andrzejczuk/Vidal Azorin - Bodmer/Sude
13:30 Bouzgarrou/Chehoudi - Ghioroaie/Lodikova
13:30 Will/Feder - Prati/Jastrzebska
13:30 Zantedeschi/Raggi - Giovine/Njiric
13:30 Dinu/Mitu - Serban/Shinikova
13:30 Tatjana Maria - Katarina Zavatska
13:30 Shuai Peng - Sorana Cirstea
14:00 Vlad Andrei Dancu - Gregorio Cordonnier
14:00 Omar Elkadi - Davide Albertoni
14:00 Yacoub Makzoume - Luca Prevosto
14:00 Ali Dawani - Stefano Battaglino
14:00 Bonadio/Fossati - Zaghloul/Hesham
14:00 Lana Sipek - Alisa Rastegaeva
14:00 Maria Patrascu - Nina Ugrelidze
14:00 Issam Haitham Taweel - Samuel Brosset
14:00 Pavel/Palosi - Gueydan/Tepmahc
14:30 Grimm/Sezer - Vasilescu/William
14:30 Orpana/Soylu - Behulova/Türkmen
14:30 Niyonkuru/Nyonda - Avomo Ella/Gemovic
14:30 Turker/Ergeneman - Korolev/Kotov
14:30 Boentgen/Ng - Wang/Pang
14:30 Lou Adler - Laia Conde Monfort
14:30 Julia Oczachowska - Julia Payola
14:30 Gai/Gambogi - Morales/Weedon
14:30 Batalla/Fatic - Manole/Tomescu
14:30 Katic/Pjeranovic - Altuna/Rajski
15:00 Bozicevic/Bulgaru - Voracova/Zidansek
15:00 Amanmuradova/Panova - Vrljic/Ozgen
15:00 Govortsova/Minella - Wacanno/Lemoine
15:00 Mick Lescure - Goncalo Oliveira
15:00 Michail Pervolarakis - Florian Lakat
16:00 Monfort/Payola - Anane/Popescu
16:00 Tona/Simic - Di Giannantonio/Sakellaridi
16:00 Novak/Erjavec - Genovese/Napolitano
16:30 Lorenzo Frigerio - Tak Khunn Wang
16:30 Peter Kobelt - Aslan Karatsev
16:30 Richard Muzaev - Antoine Bellier
17:00 Alejandro Mendoza - Nick Hardt
17:00 Arklon Huertas Del Pino - Alexis Gautier
17:00 Baker Newman - Jose Pereira
17:00 Mauricio Echazu - Conner Huertas Del Pino
18:00 Oliveira/Saraiva - Zayed/Cutuli
18:00 Pervolarakis/Spec - Angele/Lakat
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle