22:05 Maccabi Fox - Baskonia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:30 Fenerbahçe - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:30 Landstede Zwolle - SPM Shoeters Den Bosch
21:00 BK Lokomotiva Plzen - ČEZ Basketball Nymburk
21:00 Energia - GTM-Moskovskiy-2
20:55 Genk - Sarpsborg 08 (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55 Akhisarspor - Standard Liege (beIN SPORTS HD 4)
20:55 Beşiktaş - Malmö (beIN SPORTS HD 1)
20:45 Stade Rennais F.C. - Astana
20:45 P.A.O.K. - BATE Borisov
20:45 Sevilla FC - FC Krasnodar
20:45 Olympique de Marseille - Apollon Limassol
20:45 Villarreal CF - FC Spartak Moskova
20:45 S.S. Lazio - Eintracht Frankfurt
20:45 K.R.C. Genk - Sarpsborg 08 FF
20:45 Videoton - Chelsea
20:45 Akhisar Belediyespor - Standard Liège
20:45 Beşiktaş J.K. - Malmö FF
20:45 FC Dynamo Kyiv - Jablonec
20:45 SK Rapid Wien - Rangers
20:40 Bulldogi - Scorpions Kiev
20:30 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Sport Club Internacional U20
20:00 Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00 Hapoel Beersheba - Maccabi Rishon LeZion
20:00 Tala'ea El-Gaish SC - Misr El-Makasa
22:00 Olava - Juve Glucholazy
22:00 Debrecen - Penzugyor Budapest
22:00 Club Olympique de Bamako - AS Bamako
22:00 Antwerp Giants - Leuven Bears
22:00 Butsch/Richmond - Gutierrez/Etcheverry
22:05 Maccabi Tel Aviv - Laboral Kutxa
22:15 Gimnástica Segoviana CF - Arandina CF
22:15 Ungmennafélag Grindavíkur - UMF Stjarnan
22:15 KR Reykjavik - ÍR Reykjavíkur
22:15 UMFN Njardvik - Breidablik
22:15 Tindastóll - Ungmennafélagið Skallagrímur
22:30 Vibo Valentia - Emma Villas Siena
22:30 Stade Lavallois - turlar FC
22:30 Nuova Monteroni U20 - Assi Brindisi U20
22:45 Monfalcone - Bassano
23:00 Leones del Caracas - Águilas del Zulia
23:00 SK Slavia Prague - FC Zenit Saint Petersburg
23:00 F.C. Copenhagen - FC Girondins de Bordeaux
23:00 Ludogorets 1945 - FC Zürich
23:00 AEK Larnaca - Bayer 04 Leverkusen
23:00 Sporting - FC Vorskla Poltava
23:00 GNK Dinamo Zagreb - R.S.C. Anderlecht
23:00 RasenBallsport Leipzig - Rosenborg BK
23:00 Celtic - Red Bull Salzburg
23:00 FC Spartak Trnava - Fenerbahçe S.K.
23:00 Arsenal - FK Qarabağ
23:00 F91 Dudelange - Real Betis
23:00 Olympiacos F.C. - A.C. Milan
23:00 Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
23:00 CR Vasco da Gama U20 - Sao Paulo U20
23:00 Club Comunicaciones - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00 UWI FC - FC Arnett Gardens
23:00 Wayside Celtic F.C - Transylvania
23:00 Humble Lions F.C. - Portmore United F.C.
23:00 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
23:00 Spartak Trnava - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Olympiakos - Milan (beIN SPORTS HD 4)
23:00 Arsenal - Karabağ (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00 Real Madrid Baloncesto - FC Barcelona Bàsquet
23:00 Real Madrid - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:20 Rimini Crabs U20 - Lugo U20
00:30 Sansare - Santa Lucía
01:00 Bravos de Margarita - Caribes de Anzoátegui
01:00 Newtown United FC - Horsford St. Pauls United
01:00 Don Bosco - Tempete
01:00 Sao Jose - Uniceub-BRB-Brasilia
01:00 Kennesaw State Owls - Gardner–Webb Runnin' Bulldogs
01:30 Minas - Ribeirao
01:45 Botafogo - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
02:00 Navegantes del Magallanes - Tiburones de La Guaira
02:00 Aiava/Bains - Wallace/Sharma
02:00 Zoe Hives - Kaylah Mcphee
02:00 Arina Rodionova - Astra Sharma
02:10 Indios de Mayagüez - Gigantes de Carolina
02:10 Cangrejeros de Santurce - Criollos de Caguas
02:30 Atletico Olimpia - Club Trouville
02:30 Urunday Universitario - Hebraica y Macabi
03:00 Libertad Burgi - PSM Volley
03:00 Huracan - Argentinos Juniors
03:00 Village Superstars - Cayon Rockets
03:00 Fort Wayne Mad Ants - Westchester Knicks
03:00 Ferro Carril Oeste U23 - Penarol U23
03:00 Del Progreso - Atenas de Carmen de Patagones
03:00 Pahang - Putrajaya
03:00 Boston University Terriers - Dartmouth
03:00 Maryland-Eastern Shore Hawks - Duquesne Dukes
03:00 North Florida Ospreys - Florida International
03:00 Milwaukee Panthers - UMKC Kangaroos
03:15 Industriales - Sancti Spíritus
03:15 Las Tunas - Villa Clara
03:15 Holguín - Ciego de Avila
03:15 Instituto de Cordoba - Vivo-Franca
03:30 Gimnasia y Esgrima - Quilmes
03:30 Samford - Morehead State Eagles
03:30 Sarmiento de Resistencia - San Martin de Curuzu Cuatia
03:30 Petrolero Argentino - Centro Espanol de Plottier
03:30 Rivadavia de Mendoza - Viedma
03:30 North Carolina Central Eagles - McNeese State Cowboys
03:30 Kimberly Birrell - Jaimee Fourlis
03:30 Abbie Myers - Ellen Perez
04:00 La Union - Atenas
04:00 Olimpico - Club San Martín
04:00 Houston Rockets - Los Angeles Lakers
04:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
04:00 Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero - El Tribuno de Salta
04:00 Iowa Wolves - Stockton Kings
04:00 New Orleans - Tulsa Golden Hurricane
04:00 Savannah State - Wisconsin
04:15 Charros de Jalisco - Cañeros de Los Mochis
04:30 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
04:40 Ansara - Perak Wilma
05:00 Tsukuba Üniversitesi - Daido
05:00 Belmopan Bandits - Police United Belmopan
05:00 Team Wellington U 20 - Wellington Phoenix U20
05:00 Angeles Puebla - Lenadores de Durango
05:00 Salt Lake City Stars - Northern Arizona Suns
05:00 Alex Bolt - Luke Saville
05:00 James Duckworth - Maverick Banes
05:30 Mayos de Navojoa - Venados de Mazatlán
05:30 Naranjeros de Hermosillo - Yaquis de Obregón
05:30 Club América - Cruz Azul
05:30 Panteras - Fuerza Regia
05:30 Orlando Magic - Chicago Bulls
05:35 Tomateros de Culiacán - Águilas de Mexicali
06:00 Dynamo Khabarovsk - Izumrud Blagoveshchensk
06:00 San Francisco Dons - Eastern Washington Eagles
06:00 Agua Caliente Clippers - Erie BayHawks
06:00 South Bay Lakers - Capital City Go-Go
06:00 Lamar Cardinals - Cal State Bakersfield
06:00 Mississippi Valley State Delta Devils - Santa Clara
06:20 Terengganu - ATM
06:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks
07:00 Luknan High School - Fukuyama University
07:15 Soles - Huracanes de Tampico
07:30 Jia-Jing Lu - Mariam Bolkvadze
07:30 Katarzyna Kawa - Valeria Savinykh
07:30 Veselinovic/Gumulya - Savinykh/Fichman
07:45 Yantar Khabarovsk - Lokomotiv Vladivostok
08:00 Penang - Sarawak
08:30 Myanmar (Üniv.) - Endonezya (Üniver.)
09:00 Juntendo University - Voreas Hokkaido
09:00 Hangtuah Sumsel IM - Dell Aspac Jakarta
09:00 Cheong-Eui Kim - Sora Fukuda
09:00 Kai Wehnelt - Rio Noguchi
09:05 Evgeniya Rodina - Viktoria Kuzmova
09:30 Fakel Birobidzhan - Torpedo Vladivostok
22:05 Maccabi Fox - Baskonia (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:30 Fenerbahçe - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:30 Landstede Zwolle - SPM Shoeters Den Bosch
21:00 BK Lokomotiva Plzen - ČEZ Basketball Nymburk
21:00 Energia - GTM-Moskovskiy-2
20:40 Bulldogi - Scorpions Kiev
20:00 Olympiakos - Anadolu Efes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00 Hapoel Beersheba - Maccabi Rishon LeZion
22:00 Antwerp Giants - Leuven Bears
22:05 Maccabi Tel Aviv - Laboral Kutxa
22:15 Ungmennafélag Grindavíkur - UMF Stjarnan
22:15 KR Reykjavik - ÍR Reykjavíkur
22:15 UMFN Njardvik - Breidablik
22:15 Tindastóll - Ungmennafélagið Skallagrímur
22:30 Nuova Monteroni U20 - Assi Brindisi U20
22:45 Monfalcone - Bassano
23:00 Real Madrid Baloncesto - FC Barcelona Bàsquet
23:00 Real Madrid - Barcelona (beIN SPORTS HD 3)
23:20 Rimini Crabs U20 - Lugo U20
01:00 Sao Jose - Uniceub-BRB-Brasilia
01:00 Kennesaw State Owls - Gardner–Webb Runnin' Bulldogs
01:45 Botafogo - E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo
02:30 Atletico Olimpia - Club Trouville
02:30 Urunday Universitario - Hebraica y Macabi
03:00 Fort Wayne Mad Ants - Westchester Knicks
03:00 Ferro Carril Oeste U23 - Penarol U23
03:00 Del Progreso - Atenas de Carmen de Patagones
03:00 Pahang - Putrajaya
03:00 Boston University Terriers - Dartmouth
03:00 Maryland-Eastern Shore Hawks - Duquesne Dukes
03:00 North Florida Ospreys - Florida International
03:00 Milwaukee Panthers - UMKC Kangaroos
03:15 Instituto de Cordoba - Vivo-Franca
03:30 Gimnasia y Esgrima - Quilmes
03:30 Samford - Morehead State Eagles
03:30 Sarmiento de Resistencia - San Martin de Curuzu Cuatia
03:30 Petrolero Argentino - Centro Espanol de Plottier
03:30 Rivadavia de Mendoza - Viedma
03:30 North Carolina Central Eagles - McNeese State Cowboys
04:00 La Union - Atenas
04:00 Olimpico - Club San Martín
04:00 Houston Rockets - Los Angeles Lakers
04:00 Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
04:00 Nicolas Avellaneda de Santiago del Estero - El Tribuno de Salta
04:00 Iowa Wolves - Stockton Kings
04:00 New Orleans - Tulsa Golden Hurricane
04:00 Savannah State - Wisconsin
04:30 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
04:40 Ansara - Perak Wilma
05:00 Angeles Puebla - Lenadores de Durango
05:00 Salt Lake City Stars - Northern Arizona Suns
05:30 Panteras - Fuerza Regia
05:30 Orlando Magic - Chicago Bulls
06:00 San Francisco Dons - Eastern Washington Eagles
06:00 Agua Caliente Clippers - Erie BayHawks
06:00 South Bay Lakers - Capital City Go-Go
06:00 Lamar Cardinals - Cal State Bakersfield
06:00 Mississippi Valley State Delta Devils - Santa Clara
06:20 Terengganu - ATM
06:30 Phoenix Suns - Dallas Mavericks
07:15 Soles - Huracanes de Tampico
08:00 Penang - Sarawak
09:00 Hangtuah Sumsel IM - Dell Aspac Jakarta
20:55 Genk - Sarpsborg 08 (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:55 Akhisarspor - Standard Liege (beIN SPORTS HD 4)
20:55 Beşiktaş - Malmö (beIN SPORTS HD 1)
20:45 Stade Rennais F.C. - Astana
20:45 P.A.O.K. - BATE Borisov
20:45 Sevilla FC - FC Krasnodar
20:45 Olympique de Marseille - Apollon Limassol
20:45 Villarreal CF - FC Spartak Moskova
20:45 S.S. Lazio - Eintracht Frankfurt
20:45 K.R.C. Genk - Sarpsborg 08 FF
20:45 Videoton - Chelsea
20:45 Akhisar Belediyespor - Standard Liège
20:45 Beşiktaş J.K. - Malmö FF
20:45 FC Dynamo Kyiv - Jablonec
20:45 SK Rapid Wien - Rangers
20:30 Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Sport Club Internacional U20
20:00 Tala'ea El-Gaish SC - Misr El-Makasa
22:00 Club Olympique de Bamako - AS Bamako
22:15 Gimnástica Segoviana CF - Arandina CF
22:30 Stade Lavallois - turlar FC
23:00 SK Slavia Prague - FC Zenit Saint Petersburg
23:00 F.C. Copenhagen - FC Girondins de Bordeaux
23:00 Ludogorets 1945 - FC Zürich
23:00 AEK Larnaca - Bayer 04 Leverkusen
23:00 Sporting - FC Vorskla Poltava
23:00 GNK Dinamo Zagreb - R.S.C. Anderlecht
23:00 RasenBallsport Leipzig - Rosenborg BK
23:00 Celtic - Red Bull Salzburg
23:00 FC Spartak Trnava - Fenerbahçe S.K.
23:00 Arsenal - FK Qarabağ
23:00 F91 Dudelange - Real Betis
23:00 Olympiacos F.C. - A.C. Milan
23:00 Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
23:00 CR Vasco da Gama U20 - Sao Paulo U20
23:00 Club Comunicaciones - Club Social y Deportivo Tristán Suárez
23:00 UWI FC - FC Arnett Gardens
23:00 Wayside Celtic F.C - Transylvania
23:00 Humble Lions F.C. - Portmore United F.C.
23:00 Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
23:00 Spartak Trnava - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 2)
23:00 Olympiakos - Milan (beIN SPORTS HD 4)
23:00 Arsenal - Karabağ (beIN SPORTS MAX 1 HD)
00:30 Sansare - Santa Lucía
01:00 Newtown United FC - Horsford St. Pauls United
01:00 Don Bosco - Tempete
03:00 Huracan - Argentinos Juniors
03:00 Village Superstars - Cayon Rockets
05:00 Belmopan Bandits - Police United Belmopan
05:00 Team Wellington U 20 - Wellington Phoenix U20
05:30 Club América - Cruz Azul
maç izle canlı maç izle lig tv izle internetten lig tv izle bein sports izle smart spor izle s sport izle ntv spor izle a spor izle trt spor izle